به سایت مهاد خوش آمدید

مهاد صنعت مجموعه‌ای پویا و دانش بنیان است که به پشتوانه فناوری برتر و تیمی بزرگ از متخصصان همواره ظرفیت خود را برای ساختن آینده‌ای بهتر ارتقاء می‌بخشد.
رمز موفقیت مهاد را می‌توان پایبندی همه اعضا آن به تحقق سه شعار زیر دانست:

تمرکز بر خواست و رضایت مشتریان
محصول و فناوری برتر
آموزش و پشتیبانی مستمر

این مجموعه طی 10 سال گذشته منشأ تحول و توسعه در حوزه‌های مختلفی در صنعت خودرو بوده است. و محصولات این شرکت امروزه به عنوان ابزاری مطمئن و بی‌رقیب در خطوط تولید، چرخه خدمات پس از فروش، نمایندگی‌ها و عاملیت‌های مجاز خودروسازی کشور به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

محصولات ما

سیستم‌های تست و عیب‌یابی خودرو: رشد فناوری الکترونیک، نرم‌افزار و شبکه صنعت خودرو را آنچنان دستخوش تحول ساخته است که می‌توان خودروهای امروزی را کامپیوترهایی دانست که بر چهارچرخ حرکت می‌کند. مهاد در این حوزه رهبر فناوری است و بیشترین سهم بازار ایران را در اختیار دارد.

سیستم‌های تست الکتریکی و الکترونیکی در خطوط تولید صنعت خودرو: مهاد قطب طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته تست، کنترل کیفی و برنامه‌ریزی در خطوط تولید صنعت خودرو کشوراست که با عنایت خداوند متعال در این صنعت رقیب برترین‌های جهان بوده است و کشور عزیزمان را در این حوزه به خودکفایی فناوری رسانیده است.

سیستم های تست و شستشوی انژکتور‌ها و سیستم سوخت‌رسانی: این محصولات از حیث کیفیت رقیب محصولات اروپایی و از جهت قیمت رقیب محصولات شرقی هستند. از اینرو سهم بزرگی از بازار کشور را در اختیار داشته و پشتیبانی گسترده مهاد از مشتریان عزیز رضایت ایشان را به ارمغان آورده است.

مجموعه‌های آموزشی فناوری خودرو: تحولات شتابان در عرصه فناوری خودرو موجب شده است روش‌های سنتی آموزش پاسخگوی نیازهای علمی فعالان تولید، نگهداری و تعمیرات خودرو نباشد.

مهاد به پشتوانه فعالیت‌های گسترده علمی و آموزشی در صنعت خودرو نسل جدیدی از مجموعه‌های کمک آموزشی را ارائه نموده است که بسیاری از آنها از جهات مختلف در جهان کم‌نظیر می‌باشند. در پایان باید گفت که بزرگترین افتخار مهاد صنعت داشتن خانواده‌ای بزرگ شامل 8000 مشتری و همکاری گسترده با ده ها سازمان ملی و مجموعه بزرگ صنعتی است که رضایت ایشان برترین سرمایه ماست.

درباره ما بیشتر بدانید

ارزش های بنیادین

1.     اعتقاد راسخ به كرامت انساني
2.     مهاد صنعت تمامي مشتريان، كاركنان، تامين كنندگان و رقباي خود را ذينفعان خود دانسته و براي داشتن رابطه برد – برد با آنان ارزش قائل بوده و به تعهدات خود پايبند است.
3.     اعتقاد و التزام به اصل مشتري مداري
4.     اعتقاد به تحول و الزام به خلاقیت ، نوآوری و يادگيري مستمر به عنوان پايه هاي اساسي بقا
5.    اعتقاد و احترام به  کار تیمی ، مسئولیت پذیری، روزآمدی و بهبود مستمر
6.    اعتقاد به ادب، صداقت، عدالت ، انتقاد پذیری،  صمیمیت و امانت داري
7.    تعهد به حفظ منافع اجتماعي و مسايل زيست محيطي

بیانیه ماموریت

ارزش آفرینی برای تمام ذینفعان از طریق طراحی، تولید و تامین سیستم های تست وتجهیزات تعمیرگاهی خودرو و ارتقاء کیفی شبکه خدمات پس از فروش و چرخه تولید خودرو و اجراء پروژه ها و یا تولید محصولات با فناوری بالا با تکیه بر ظرفیت های فنی و بازارهای در اختیار همگام با توسعة فناوری وبا اعتقاد به کرامت انسانی و تاکید بر رضایت مشتریان .

تالار افتخارات